top of page

המלצות להדרכת הורים

אפרת היקרה,
כשפניתי אלייך לראשונה לייעוץ בהדרכה הורית, הייתי נורא מבולבלת. אני בהליך גירושין לא פשוט בכלל, מלווה בהמון אתגרים. הבנתי שאני חייבת אוזן קשבת, הכלה, הבנה, רכישת כלים, לימוד תקשורת עם הילדים בתקופה כה טעונה רגשית.
התחלנו את המסע יחד עם המון סבלנות ועדינות מצידך. בכל מפגש אני מקבלת עוד כלים להתמודדות והכי חשוב, אפשרת לי לראות כל סיטואציה מזווית ראייה חדשה, אופטימית. הצלחת להשפיע, לשנות את אופן החשיבה שלי, להכיר בכוחות שיש בי לשנות ולהשתפר.
יש לך ידע וניסיון בכל הקשור להתנהלות ולתקשורת בין הורים וילדים, את מצליחה לשמור על אובייקטיביות שבעיני זה מאוד חשוב. אין ספק שאת אלופה במקצוע שבחרת בו, מדריכת הורים וילדים.
תודה רבה על העבודה שאת עושה איתי בתקופה כה קריטית ומורכבת. תודה על הזמינות בכל שעה ורגע שאני זקוקה לך. תודה על ההכלה וההבנה. תודה על הלמידה היום יומית שנותנת את פירותיה בתקשורת שלי עם הילדים ובכלל באופן שאני רואה היום את המציאות.

"תודה רבה על הכל, את מדהימה

ח

המלצות הדרכת הורים

המלצות לטיפול פרטני

המלצות טיפול פרטני

נכנסתי אלייך עם חשש גדול, קשיים רבים ומעט מאוד כלים נכונים לפתרון והתמודדות. יחד איתך, בעבודה קלה הרבה יותר משחשבתי – הצלחתי לפתור את הקשיים אותם רציתי וכיוונתי. בלי שציפיתי, דברים רבים נוספים מצאו לעצמם תשובות ופתרונות במהלך הטיפול. אני יוצא מהשנה הזו הרבה יותר מחוזק, מחושב ועם תיק ענק של כלים להצלחה, לכל מה שיגיע ולא יגיע בעתיד.

אלפי תודות!"

א

כשהגעתי לטיפול הבנתי שיש לי הרבה דרישות וביקורת מבתי. עזרת לי להסתכל עליה אחרת, שהיא שונה ממני ולא חייבת להיות כמו שאני רוצה. למדתי לקבל אותה כמו שהיא ולראות כמה שהיא נפלאה".

קטיה.

אפרת היקרה,

הגעתי אלייך בתקופת הגירושין שלי, תקופה שהייתה סופר קשה, אפשר להגיד שיצאתי מאיפוס. הטיפול היה מאוד משמעותי, היה לי מקום בטוח שאני יכולה להביא אליו כל מה שקורה לי. למדתי המון, התחזקתי ריגשית, גאה בעצמי שהחזקתי מעמד, למרות שלא תמיד היה פשוט. מרגישה שזכיתי בעצמי ובילדים. תודה על הכל".

לימור

המלצות על ההרצאות

המלצות הרצאות

אפרת היית מעולה!

הרגש האותנטיות והשליחות שלך הורגשו מהדקה הראשונה. אלופה"

הילה שלזינגר

תודה רבה על ההרצאה המדהימה!

את מביאה בשורה חשובה מאוד לעולם הזה ונותנת תקווה. הלוואי וכמה שיותר אנשים יזכו להקשיב לך וללמוד ממך, ע"מ להפוך את עצמם ואת הילדים שלהם לבני אדם מאושרים יותר. תודה ששיתפת אותנו והעצמת את הכח של הקהילה

אילונה פוליאקוב-יופה

(גומא – גבים, המרכז לגישור, אימון ושיתופי פעולה)

המפגש אתמול היה מאלף.

הסיפור האישי שלך הוא לא רק סיפור על התמודדות עם גירושים אלא על צמיחה מתוך הקושי ושינויים משמעותיים בתפיסה של העולם מסביבך. להבין של מה חשוב לך ומה לא. ולעשות  שינוי כל כך משמעותי עבור זה. וזה בהחלט מעורר השראה".

 

תודה על השיתוף ובהצלחה בהמשך,

גילי ארונוביץ

המפגש היה מרתק מהפנט ומעורר השראה.

אפרת, את סיפרת את סיפורך כל כך יפה ובאופן כה מרגש והרגש והכנות שלך חדרו לנשמה. זה בהחלט היה שונה, מעורר מחשבה והשראה. בעקבות הסיפור שלך  התנגן לי כל הזמן במחשבות המשפט המפורסם שאומר שהשלום מתחיל מבפנים, מתוכנו. שאנחנו צריכים קודם להשלים עם עצמנו ולהרגיש שלמים עם עצמנו על מנת להתחיל את המסע שלנו".

 

תודה על ערב מופלא,

משה מימון

מעגל אמהות מדברות פרידה

 המלצות על מעגל אימהות מדברות פרידה

הסדנה העניקה לי המון כח וכלים

מותר לדבר על הכל. כמה חשובה תקשורת, שפה, נשימה ועבודה עצמית

שירי

המעגל היווה עבורי קודם כל עוגן בים סוער, 
הגעתי כחודש לאחר הפרידה, המציאות היתה עוד סוערת, הדאגה ממה עוברים הילדים, הרבה מחשבות מבולבלות, העתיד עוד לא בהיר... 
היום המעגל עבורי הוא חוף מבטחים בבניית החיים והשגרה הברוכה שייחלתי לה בכל ליבי. 
יש חיים אחרי פרידה, והם יפים.  
המעגל בשבילי הוא עיניים אמפתיות וחכמות שמסתכלות יחד איתי על התקופה הזו בחיים, על ההורות, על כל מה שדימיינתי ולא דימיינתי שיבוא ויחד אנחנו צוחקות, בוכות, מוצאות כוחות ודרכים להתמודדות. 
המעגל זה חברות חדשות, טובות וחכמות באמצע החיים. אימהות כמוני שזוכות לחיות את הגלגול חיים החדש הזה ממקום של שמחה, בחירה וכח. שעושות שולם עם מה שעבר ומסתכלות קדימה, באהבה. 
המעגל בשבילי זה שיח שהיה כל כך נחוץ לי, החל משאלות טכניות כמו חלוקת ימי השבוע והחופש עם הילדים ועד שאלות מהותיות כמו איך לנהל את הקשר עם הגרוש, איך לתווך לילדים זוגיות חדשה ומה אפשר לענות כשהילדים שואלים שאלות מאתגרות.... 
זו בועה מבריאה, מעמיקה, מצמיחה וכן, גם כייפית, שמחה ואופטימית. 
מאחלת לכל אחת בחייה מעגל כזה.

הגר

המעגל בשבילי התחיל כגלגל הצלה. גלגל הצלה מציל חיים ממש. בתקופה הכי סוערת, הכי לבד, הכי קשה, היה לי אי של שפיות. קבוצת השוות שלי ששמרה עלי והחזירה לי את שפיותי. הנשים המדהימות, הדיבורים, הבכי ואפרת שמנצחת על כל התהליך בעדינות ובמקצועיות מדהימה. שילוב של שיח מודע עם מקום שנותן לגיטימציה לרגש ולתת מודע.
ואחרי תקופה, המעגל התעצב יחד איתנו למקום מעצים, מחזק, פותח ומיטיב שמלווה אותנו עם כל השינויים וההתמודדויות שמשתנות כל הזמן בתהליך.
היכולת של אפרת לזרום איתנו, להרגיש את הצרכים המשתנים ממפגש למפגש היה חשוב ביותר. מפגשים מובנים כשצריך וזורמים יותר כשנדרש. אפרת הצליחה לייצר מרחב אוהב, נעים, מוגן ושמח! מקום מעצים והכי לא קורבני - בדיוק כמו שצריך!

ליאת

אפרת מקצועית ביותר

הצליחה במעט זמן לגעת במקומות חשובים ורגישים.

הקבוצה נתנה לי המון כוח ואנרגיה, לא יודעת איך הייתי עוברת את הפרידה הזאת לבד.

שרה

הסדנא ואפרת הצילו אותי. הגעתי במצב קשה קיבלתי כלים אמיתיים ומעשיים שאני ממשיכה לתרגל.

אני לוקחת מהדנ"א של הסדנה את תרגיל ההודיה שחיבר אותי למה שיש וליצירת המציאות הרצויה לי.

מבחינתי זה תמצית הסדנא ואפרת. יש עוד הרבה על מה לעבוד... תודה לכן ולאפרת שמעוררת השראה ותקווה לחיים.

מיקי

חווייה מעולה.

הנחיה מקצועית וקבוצה נפלאה. למדתי מלקחים של נשים אחרות וסיגלתי לעצמי דרכים טובות להתמודד עם מגוון סיטואציות במהלך הדרך הצפויה.

נאווה

bottom of page