המלצות להדרכת הורים

אפרת היקרה,
כשפניתי אלייך לראשונה לייעוץ בהדרכה הורית, הייתי נורא מבולבלת. אני בהליך גירושין לא פשוט בכלל, מלווה בהמון אתגרים. הבנתי שאני חייבת אוזן קשבת, הכלה, הבנה, רכישת כלים, לימוד תקשורת עם הילדים בתקופה כה טעונה רגשית.
התחלנו את המסע יחד עם המון סבלנות ועדינות מצידך. בכל מפגש אני מקבלת עוד כלים להתמודדות והכי חשוב, אפשרת לי לראות כל סיטואציה מזווית ראייה חדשה, אופטימית. הצלחת להשפיע, לשנות את אופן החשיבה שלי, להכיר בכוחות שיש בי לשנות ולהשתפר.
יש לך ידע וניסיון בכל הקשור להתנהלות ולתקשורת בין הורים וילדים, את מצליחה לשמור על אובייקטיביות שבעיני זה מאוד חשוב. אין ספק שאת אלופה במקצוע שבחרת בו, מדריכת הורים וילדים.
תודה רבה על העבודה שאת עושה איתי בתקופה כה קריטית ומורכבת. תודה על הזמינות בכל שעה ורגע שאני זקוקה לך. תודה על ההכלה וההבנה. תודה על הלמידה היום יומית שנותנת את פירותיה בתקשורת שלי עם הילדים ובכלל באופן שאני רואה היום את המציאות.

"תודה רבה על הכל, את מדהימה

ח

 

המלצות לטיפול פרטני

 

נכנסתי אלייך עם חשש גדול, קשיים רבים ומעט מאוד כלים נכונים לפתרון והתמודדות. יחד איתך, בעבודה קלה הרבה יותר משחשבתי – הצלחתי לפתור את הקשיים אותם רציתי וכיוונתי. בלי שציפיתי, דברים רבים נוספים מצאו לעצמם תשובות ופתרונות במהלך הטיפול. אני יוצא מהשנה הזו הרבה יותר מחוזק, מחושב ועם תיק ענק של כלים להצלחה, לכל מה שיגיע ולא יגיע בעתיד.

אלפי תודות!"

א

כשהגעתי לטיפול הבנתי שיש לי הרבה דרישות וביקורת מבתי. עזרת לי להסתכל עליה אחרת, שהיא שונה ממני ולא חייבת להיות כמו שאני רוצה. למדתי לקבל אותה כמו שהיא ולראות כמה שהיא נפלאה".

קטיה.

אפרת היקרה,

הגעתי אלייך בתקופת הגירושין שלי, תקופה שהייתה סופר קשה, אפשר להגיד שיצאתי מאיפוס. הטיפול היה מאוד משמעותי, היה לי מקום בטוח שאני יכולה להביא אליו כל מה שקורה לי. למדתי המון, התחזקתי ריגשית, גאה בעצמי שהחזקתי מעמד, למרות שלא תמיד היה פשוט. מרגישה שזכיתי בעצמי ובילדים. תודה על הכל".

לימור

המלצות על ההרצאות

 

אפרת היית מעולה!

הרגש האותנטיות והשליחות שלך הורגשו מהדקה הראשונה. אלופה"

הילה שלזינגר

תודה רבה על ההרצאה המדהימה!

את מביאה בשורה חשובה מאוד לעולם הזה ונותנת תקווה. הלוואי וכמה שיותר אנשים יזכו להקשיב לך וללמוד ממך, ע"מ להפוך את עצמם ואת הילדים שלהם לבני אדם מאושרים יותר. תודה ששיתפת אותנו והעצמת את הכח של הקהילה

אילונה פוליאקוב-יופה

(גומא – גבים, המרכז לגישור, אימון ושיתופי פעולה)

המפגש אתמול היה מאלף.

הסיפור האישי שלך הוא לא רק סיפור על התמודדות עם גירושים אלא על צמיחה מתוך הקושי ושינויים משמעותיים בתפיסה של העולם מסביבך. להבין של מה חשוב לך ומה לא. ולעשות  שינוי כל כך משמעותי עבור זה. וזה בהחלט מעורר השראה".

 

תודה על השיתוף ובהצלחה בהמשך,

גילי ארונוביץ

המפגש היה מרתק מהפנט ומעורר השראה.

אפרת, את סיפרת את סיפורך כל כך יפה ובאופן כה מרגש והרגש והכנות שלך חדרו לנשמה. זה בהחלט היה שונה, מעורר מחשבה והשראה. בעקבות הסיפור שלך  התנגן לי כל הזמן במחשבות המשפט המפורסם שאומר שהשלום מתחיל מבפנים, מתוכנו. שאנחנו צריכים קודם להשלים עם עצמנו ולהרגיש שלמים עם עצמנו על מנת להתחיל את המסע שלנו".

 

תודה על ערב מופלא,

משה מימון