יוצאים-98_edited.jpg

הרצאות

יוצאים-89 - Copy_edited.jpg

"אמא, אבא, תראו אותי"

 

בהרצאה חשופה ומרגשת, משתפת אותנו אפרת משולם בסיפורה האישי שנפתח במילים: "אבא ואני מתגרשים".

שלושת המילים האלו שאחריהן הגיע שקט גדול וכלום לא חזר להיות אותו הדבר.

בהרצאה משתפת אפרת באומץ ורגישות חוויות מילדותה, מדברת על הבחירה שלה לקחת אחריות ולעשות הכל כדי לשנות את מערכת היחסים עם הוריה, וגם על הרגע בו הבינה שהפחד הגדול שלה הולך להתממש: "גם הבן שלי, בדיוק כמוני, יגור בשני בתים".

אפרת משמיעה את הקול שכל כך חשוב שישמע, הקול של הילדים, ילדים להורים גרושים. הסיפור של אפרת הוא תזכורת למה שכל כך קל לאבד וכל כך חשוב לשמור מכל משמר. 

למי ההרצאה מתאימה?

להורים ולילדים מגיל 16 ומעלה ולכל מי שרוצה לשפר את מערכות היחסים שלו עם האנשים הקרובים אליו.

 

קצת על אפרת

בעשור האחרון מקדישה את העשייה שלה להורים וילדים שנמצאים בתהליכי פרידה וגירושין. מטפלת בנשים, גברים וילדים, מנחת קבוצות ובעלת קליניקה פרטית בתל אביב. יוצרת הפודקאסט המצליח "הורות בשני בתים" עם גלעד ברגשטיין.

מרצה בעיריות, אירגונים גדולים וגופים פרטיים.

יוצאים-108.jpg

הורות בשני בתים

 

הרצאה שהיא יותר מהרצאה, זה מפגש בין אנשים שמעורר ומהדהד מחשבות ורגשות גם לאחר שהוא מסתיים.

המפגש מורכב מסיפור חייה של אפרת כילדה להורים גרושים, גרושה בעצמה ואמא לילד בן 8. הסיפור שלה הוא תזכורת למה שכל כך קל לאבד וכל כך חשוב לשמור מכל משמר. ומסיפור חייו של גלעד כילד שגדל בקיבוץ של שנות ה 80 - 90 שיצר ובנה בעצמו אבהות קשובה ונוכחת ל– 3 ילדיו אחרי שהתגרש ובנה זוגיות ומשפחה חדשה. הסיפור שלו הוא סיפור על אבהות וגבריות ועל חשיבה מחוץ לקופסה ויציאה מאזורי הנוחות. 

הסיפורים חשופים, מרגשים ונוגעים; ומדברים על מערכות יחסים שנוצרות במשפחות עצמאיות, על כאבים, סליחות, התמודדות, כישלון, אכזבה, ועל בחירה והתפתחות.  

אפרת וגלעד ישתפו בסיפור של כל אחד מהם וגם במה הביא אותם ליצירת הפודקאסט "הורות בשני בתים" שמעלה לדיון נושאים שקשורים לחיים בשני בתים מ"שני צידי המתרס": הנשי והגברי.

אפרת משולם, בעלת תואר שני בטיפול רגשי, מטפלת בהורים וילדים שמתמודדים עם המשבר הזה שנקרא - גירושין. מלווה הורים לפני, במהלך ואחרי משבר הגירושים, מעבירה מנחה מעגלי אימהות, מדריכת הורים ומרצה. 

 

גלעד ברגשטיין, מגשר עסקי ומשפחתי (עו"ד), מומחה לניהול מו"מ, מרצה ומנחה מעגלי גברים. עסק במשך 10 שנים כעורך דין, ולפני כשלוש שנים עשה שינוי לתחום הגישור, תקשורת מקרבת ושיח גברי במעגלי גברים. 

 

אני מתעניין/ת בהרצאה

תודה שפנית, אצור איתך קשר בהקדם